Podłokietnik dedykowany AMRSTER 2

ARMSTER 2 ~ Agila, 2008- ZAMKNI

Podłokietnik dedykowany do samochodu:

Podłokietnik do Opel Agila, 2008->

Cena: 345,00 zł s VAT

Numer katalogowy: ARM2-08713RATI ARMSTER 2 LOGO

Podłokietnik ARMSTER 2 producenta Rati to podłokietnik dedykowany do samochodu Opel Agila, 2008->

Funkcja:

Zadaniem dedykowanego podłokietnika jest oparcie ręki na górnej części podłokietnika. Sam korpus podłokietnika jest podczas widoku z góry podzielony na dwie części. Głównym elementem jest przesuwana część górna, którą przesuwać można do odległości nawet 5 cm, co zapewnia znalezienie optymalnej pozycji dla łokcia. Druga, mniejsza część, przedstawia podręczną torbę doskonale dopasowaną do samego podłokietnika, którą można kiedykolwiek zabrać i nosić ze sobą.

Srebrna lub Czarna obwódka

PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 2 color

Z punktu widzenia miejsca nie oferuje podłokietnik tylko tego małego schowka, główny schowek znajduje się pod górną częścią podłokietnika, którą wychylić można dokładnie do pionu i uzyskać w ten sposób kolejne miejsce dla swych rzeczy.


ARMSTER 2 | ARMREST

PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 2 PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 2 tyl


Podłokietnik dedykowany do samochodu Opel Agila, 2008->


Z praktycznego punktu widzenia model tego podłokietnika prawie nie różni się od modelu Armster 1. Wyposażony jest również w ustawianie wysokości w zakresie 5 cm. Kierowca wybrać sobie może najbardziej komfortową pozycję. W celu uzyskania miejsca do manipulacji można podłokietnik zupełnie wychylić. W takiej pozycji wcale nie przeszkadza użytkownikowi. Istnieje możliwość wyboru koloru podłokietnika, mianowicie koloru czarnego lub szarego matowego. Wybór poszerzony został przede wszystkim z powodu lepszego dopasowania do koloru wnętrza, który różni się w zależności od typu samochodu.Podłokietnik poddany został serii badań, które potwierdziły jego trwałość i wytrzymałość. ARMSTER 2 wytrzyma o wiele większe obciążenia, niż powstać mogą podczas zwykłej eksploatacji.

Instrukcje montażu, podłokietnik ARMSTER 2 do samochodu Opel Agila, 2008-

Montaż

Podłokietnik ARMSTER 2 - Montaż | youtube.com

Wszystko w Rati wyprodukowane zostało do samochodu, podłokietniki są więc do niego doskonale dopasowane. Do montażu w samochodzie potrzebna jest tylko wiertarka, śrubokręt i ołówek. Podłokietnik sprawia wrażenie jednej części, składa się jednak z dwu elementów, które należy razem zmontować. Metalową podstawę przymocować do samego podłokietnika przy pomocy czterech wkrętów. Następnie do montażu przygotować należy także samochód. Przesunąć i złożyć fotele, by nie przeszkadzały podczas montażu i w miejscu instalacji przyłożyć podłokietnik do tunelu środkowego pojazdu. Podłokietniki ARMSTER firmy Rati dostosowane są do konkretnego samochodu.Samochod:

Podłokietniki samochodowe dedykowane na marki: ALFA ROMEO, AUDI, CHEVROLET, CITROEN, DACIA, DAEWOO, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, KIA, LADA, LANCIA, MAZDA, MERCEDES BENZ, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, SKODA, SMART, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, etc.

FACEBOOK | podłokietnik
Google+ | agcar
Youtube | agcar